A A A
 • Tanew 2008 rok, odpoczynek.
  Tanew 2008 rok, odpoczynek.
 • Gdzie postawiłem rower?
  Gdzie postawiłem rower?
 • Huczwa reaktywacja 2007 r
  Huczwa reaktywacja 2007 r
 • Nartorolki w Małpim Gaju.
  Nartorolki w Małpim Gaju.
 • Podziwiamy widoki - Dolina Bugu.
  Podziwiamy widoki - Dolina Bugu.
 • Rak w rekach wodza. Tanew 2010 r.
  Rak w rekach wodza. Tanew 2010 r.
 • I na Wieprzu jest ciekawie
  I na Wieprzu jest ciekawie

O FIRMIE

"Poczuj pasję, żyj intensywnie" do tego namawia Cię "KB-TOUR".

 

 

Firma "KB-TOUR" powstała z myślą, aby na naszym terenie z pasją promować i organizować turystykę i rekreację.

 

Branżą działalności firmy jest organizacja imprez turystycznych, w tym turystyki kajakowej, rowerowej i narciarskiej dla indywidualnych osób oraz grup zorganizowanych, a także wypożyczalnia sprzętu sportowego: narciarskiego, rowerowego, kajakowego i nartorolek.

To się może wydawać dziwne, ale w strategiach rozwoju województwa lubelskiego, podregionu Gotania a także Strategii Rozwoju Powiatu Hrubieszowskiego piszą, że na naszym terenie występują bardzo dobre warunki do organizacji turystyki. Ludzie w różnym wieku chcą aktywnie wypoczywać: maszerują z kijkami, jeżdżą na rowerach coraz częściej pływają kajakami. Mieszkańcy i przyjezdni mogą więc bliżej poznać podregion Gotania, Kotlinę Hrubieszowską, Grody Czerwieńskie, ciekawe zakątki, architekturę i zabytki.

Moja firma jest właśnie po to, żeby dać Państwu możliwość, wypoczynku, relaksu, ale i przeżycia ciekawej przygody.

 

Firma nie bierze się z powietrza, duże doświadczenie i kwalifikacje w organizacji turystyki aktywnej i rekreacyjnej, nabywałem przez ponad 20 lat. Organizowanie spływów rajdów rowerowych, wyjazdów na narty a także samotne i koleżeńskie wyprawy w góry czy wyprawy rowerowe i kajakowe towarzyszyły mi od bardzo dawna. Jako nauczyciel wychowania fizycznego pierwsze spływy dla młodzieży po Tanwi organizowałem już od 1997 roku, natomiast pierwsze wyprawy rowerowe po Bieszczadach, Warmi i Mazurach od 1992 roku. Przy Stowarzyszeniu "Dla Szkoły", na nowo odkryliśmy  uroki rzeki Huczwy, organizując w 2007 roku, I-szy Pwiatowy Spływ Kajakowy. Jazda na nartach fascynuje mnie już od czasu studiów na AWF. Wyjazdy koleżeńskie, prywatne oraz z uczniami stanowiły dla mnie świetną formę relaksu w zimie.

 

 

Skąd w tym wszystkim nartorolki terenowe?. Chciałbym na naszych terenach wypromować coś nowego. Nartorolki terenowe – fascynujące narciarstwo latem. W Austrii, gdzie je wymyślono, w Norwegii, w Niemczech, a nawet w niektórych małych skupiskach w Polsce zapanowało szaleństwo na skiking. Niech i u nas zapanuje!

 

 

„KB-TOUR” wyróżnia na rynku:

 • Ponad 20 lat nabytego doświadczenia w organizowaniu sportu, turystyki i rekreacji,
 • Kwalifikacje - między innymi uprawnienia instruktorskie specjalność kajakarstwo,
 • Posiadany sprzęt – wszystko nowe, 3 kajaki ze sterem, co pozwala zachować siły na napędzanie kajaka, nowy osprzęt i akcesoria, rowery trekkingowe indywidualnie ustawiane do potrzeb klienta, sakwy rowerowe, nartorolki z możliwością indywidualnej regulacji, zakładane na buty sportowe, a zimą narty w zależności od upodobań do biegania, chodzenia lub zjeżdżania,
 • Spełnianie wymagań klientów, negocjacja cen i promocje, program lojalnościowy, certyfikaty,
 • Organizowanie każdej możliwej do realizacji imprezy zgodnie z potrzebami klienta,
 • Dbałość o bezpieczeństwo zgodnie z regulaminem organizowanych imprez czy wypożyczalni,
 • Udzielanie fachowego instruktarzu, dobór sprzętu do potrzeb i możliwości klienta, profesjonalne nauczanie danej umiejętności.
 • Miła i sympatyczna obsługa.

 

Zapraszam wszystkich, którzy chcą „poczuć intensywnie” dzwońcie, piszcie maile, zaczepiajcie na ulicy  naprawdę chętnie zorganizuję wam każdą turystyczną wyprwę jaką sobie zapragniecie. Jak was będzie ciągnęło na Huczwę popłyniemy Huczwą jak zechcecie pływać Krutynią czy Tanwią też dam wam taką możliwość. Zechcecie nauczyć się jazdy na nartach czy nartorolkach z chęcią udzielę instruktarzu. „Żyj przygodą, poczuj intensywnie”.