A A A

Spływ Wieprzem Zwierzyniec - Szczebrzeszyn.

W najbliższą niedzielę 4 września zapraszam na spływ kajakowy ze Zwierzyńca do Szczebrzeszyna.

 

 

Trasa spływu: rozpoczynamy przygodę za zalewem Rudka w Zwierzyńcu. Po drodze będziemy mijać zwierzyniecki park i całe miasteczko z kościółkiem na wodzie, a dalej miejscowości Turzyniec (jaz z przenoską kajaków - ale nie uciążliwą, Żurawnicę, Kawęczyn a (widoczne "pochylenie" rzeki przed Młynem)a następnie w pływamy do Szczebrzeszyna. Gdzie indziej piszą cyt "... ładny odcinek rzeki, dużo meandrów, piękne krajobrazy, płyniemy trochę przez las, trochę przez łąki mijając okoliczne wsie i miejscowości.". Po drodze (prawdopodobnie przy jazie w Turzyńcu) zrobimy odpoczynek z grillem. W Szczebrzeszynie krótki odpoczynek z możliwością spotkania Świerszcza a a następnie wracamy do Hrubieszowa samochodem.

 

Termin spływu: 4 września 2016 r. Wyjazd z Hrubieszowa około godziny 9 30 (Stokrotka na ul. Piłsudskiego).

 

Zgłaszać można się za pośrednictwem telefonu, maila, facebooka oraz gg, skypa. Termin zgłoszenia 3 września 2016 r (sobota). W zgłoszeniu należy podać nazwisko i imię uczestnika.

 

Koszt spływu uzależniony od ilości chętnych lecz sądzę, że około 40 zł. Każdy uczestnik ostatniego spływu jeśli przyprowadzi ze sobą 2 nowe osoby otrzymuje 10% zniżki.