A A A

WYCIECZKI NA NARTACH BIEGOWYCH

Firma "KB-TOUR" oferuje wszystkim zainteresowanym wycieczki na nartach biegowych.

 

Propozycja dotyczy osób indywidualnych oraz grup do 4 osób (dla takiej grupy zapewniamy sprzet narciarski). W wycieczkach narciarskich mogą też uczestniczyć osoby posiadające własny sprzęt do narciarstwa biegowego lub śladowego.

 

Przykładowe popozycje tras wycieczkowych:

 

Okolice Hrubieszowa. Pagórki położone pomiędzy Mojsławicami a Łuszczowem. Trasa wycieczki przebiega wśród pól i łąk, obfituje w pagórkowaty teren, może też przebiegać w okolicach "słynnej" góry Ślimaka.

 

Okolice Kotorowa. Kotorów - Czermno - Turkowice. Trasa wycieczki prowadzi wzdłuż doliny rzeki Huczwy, po drodze wstępujemy do pozostałości Grodu Czerwińskiego w Czermnie, odwiedzamy też kompleks zabudowań z parkiem i Monastyrem w Turkowicach.

 

Okolice Tomaszowa Lubelskiego - Śiwa Dolina. Pagórkowaty krajobraz Roztocza i Lubelszczyzny to adres numer jeden dla wielu narciarzy biegowych. Miejscowością, która aspiruje do miana narciarskiego centrum tych okolic jest Tomaszów Lubelski. Jest tu dość dobra infrastruktura włącznie z oświetleniem trasy, świeże powietrze i warunki, które sprawią, że nawet mało zaawansowani narciarze będą zadowoleni. Zobacz mapę Śiwej Doliny