A A A

Wyjazdy na narty do Jacni i Chrzanowa sezon 2017

Na stronie stoku w Jacni znajduje się następująca informacja:

"Warunki narciarskie bardzo dobre. Pokrywa śniegu: 40 - 90 cm".

 

Na stronie stoku w Chrzanowie czytamy:

"Dzisiejszy mróz pozwolił dobrze dośnieżyć wszystkie trasy. Stok czynny od 9 do 21 00. Warunki bardzo dobre , trasy rano ratrakowane."

 

Na stronie stoku w Bobliwie mamy podaną informację, "Zapraszamy na stok, przygotowana połowa trasy. Warunki śniegowe bardzo dobre. Instruktorzy zapraszają na naukę i doskonalenie jazdy".

 

Ja zaś ze swojej strony zapraszam do skorzystania z oferty firmy "KB-Tour". Można u mnie, taniej niż przy stoku

Moja firma oferuje również organizację wyjazdów na narty (cennik tutaj) w bardzo przystępnej cenie. Nie opłaca się samemu jeździć samochodem.

Zapraszam do wspólnej zabawy i szusowania na nartach. Odbieram wszystkie telefony i maile, odpowiem na każdy kontakt, zapewniam najniższe ceny.

 

W sposób szczególny proponuję wyjazdy wieczorne. 2 godziny jazdy bez tłoku i w cenie promocyjnej w ramach tzw. "Białych wieczorów" wyciąg kosztuje 30 zł. Przejazd w ramach oferty mojej firmy do Jacni wyniesie jedyne 15 zł od osoby. Wyjazd o godzinie 16 40. Pobyt na stoku pomiędzy 18 00 a a 20 00. Powrót na 21 20. Łączny koszt 45 zł. W przypadku braku sprzętu trzeba jeszcze wypożyczyć narty. W Jacni za komplet narciarski trzeba zapłacić 20 zł (promocja białe wieczory). Firma "KB-TOUR" przebija tę ofertę, gdyż na opisany wyżej wyjazd otrzymacie państwo komplet narciarski za 15 zł.

 

Wyjazd do Bobliwa to przede wszystkim łagodny stok , najdłuższy na naszym terenie (w tej chwili naśnieżają trase tak aby miała 680 m). Dla chętnych przejazd za 20 zł od osoby.

 

Wyjazd do Chrzanowa to koszt 26 zł. Mamy tam najwięcej możliwości, stok jest nieco trudniejszy, więc trzeba trochę jeździć, ale jest tam też ośla łączka gdzie małe dzieci w bezpiecznych warunkach mogą uczyć się jeździć.